+380673870816 +380673870816

Волинський підприємець привласнив 200 тонн державного вівса

Прокурором Волинської області порушено кримінальну справу відносно директора одного з приватних підприємства за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України – розтрата майна шляхом зловживання своїм службовим становищем. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.
    Прокуратурою Луцького району за наслідками відповідної прокурорської перевірки встановлено, що підприємець, як засновник та директор приватного підприємства є службовою особою, яка виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції та згідно зі статутом вирішує всі питання діяльності сільгосппідприємства. 19 жовтня 2009 року він уклав договір про надання послуг зі зберігання насіння з державним підприємством "Державний резервний насіннєвий фонд України" та отримав на зберігання 200 тонн насіння вівса урожаю 2009 року.
     В подальшому, порушивши всі умови договору, горе-господарник, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно вчинив корисливу розтрату та привласнення державного майна – згадуваного вже насіння вівса, в кількості 200 тонн, чим заподіяв тяжкі збитки державі на суму 360 тисяч гривень. Досудове слідство за цією кримінальною справою проводить прокуратура Луцького району.

Схожі статті