+380673870816 +380673870816

Волинський аферист "заробив" на шифері більше 200 тисяч гривень

Схоже, з настанням весни шахраї на теренах краю активізувалися, а відтак кількість їхніх жертв постійно збільшується.
    Успішну комбінацію щодо отримання грошей придумав 39-річний мешканець обласного центру Андрій. Чоловік пропонував на продаж шифер. При цьому ціна на товар була нижчою за ринковою. Звичайно ж, пересічний українець не може відмовитися від такої "вигідної" пропозиції. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    На гачок цього спритника потрапив і 34-річний мешканець селища Маневичі Юрій. До того ж, кілька разів він таки дійсно успішно придбав шифер, а тут чоловікові надійшла пропозиція на доволі велику партію. Оскільки таку операцію хлопці "провертали" не вперше, Юрій погодився і відразу дав пройдисвіту значну суму коштів (більше 200 тисяч гривень). Тож залишилося тільки чекати, коли отримає свій товар. Однак Андрія і слід пропав. У результаті Юрій залишився без шиферу і грошей.
    До слова, Андрій у минулому ніколи не притягувався до кримінальної відповідальності. Але на сьогодні відомо ще кілька фактів вчинення ним шахрайських дій. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи. Триває перевірка.

Схожі статті