+380673870816 +380673870816

Волинським шахтарям борг із зарплати ліквідують 2 квітня

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко у Нововолинську взяв участь у конференції щодо виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом ДП "Волиньвугілля" на 2011 рік, де місцеві шахтарі обговорювали важливі для них питання. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Зокрема, порушувалася тема виплати заборгованої заробітної плати для працівників ДП "Волиньвугілля". Сума боргу сягає 23 мільйонів гривень. 
    Перший заступник голови облдержадміністрації запевнив людей, що ця ситуація - під контролем влади. Він особисто у телефонній розмові обговорював це питання із першим заступником Міністра палива та енергетики України Ігорем Поповичем. Уже в п’ятницю, 30 березня, область отримає перший транш у розмірі 18 мільйонів гривень, а у понеділок 2 квітня – решту коштів. Таким чином, заборгованість шахтарям буде ліквідовано і люди отримають свої зароблені кошти.
    Крім цього, йшлося про фінансування шахти №10 "Нововолинська". За словами Олександра Башкаленка, у понеділок, 2 квітня на засіданні Кабінету Міністрів України планують затвердити порядок використання коштів для продовження будівництва копальні, після чого розпочнеться її фінансування.

Схожі статті