+380673870816 +380673870816

Волинські правоохоронці виявили сумських кіберзлочинців, які розповсюджували відеопродукцію порнографічного характеру

Нещодавно Луцький міськрайонний суд Волинської області засудив до трьох років позбавлення волі умовно двох товаришів із Сумщини, які розповсюджували відеопродукцію порнографічного характеру. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Житель міста Суми 33-річний Олександр створив веб-сайт, де опублікував порнографічне відео, яке можна було придбати, заповнивши спеціальну "форму для замовлення". У ній відвідувач сайту вказував назви фільмів, які хотів би отримати та свою адресу проживання. Після цього дане замовлення автоматично приходило Олександру на електронну адресу. Чоловік записував фільми, які цікавили клієнта, на оптичні диски та відправляв поштою за вказаною замовником адресою. Оплата повинна була здійснюватися під час отримання замовлення шляхом перерахунку грошей.
    Згодом чоловік залучив до співпраці жителя села Ленінське Кролевецького району Сумської області 35-річного Андрія, тож перевіз до його помешкання свою комп’ютерну техніку з усіма дисками з майже 20 тисячами порнографічних відеороликів. Працювали змовники за такою схемою: Олександр приймав замовлення на свою електронну пошту та надсилав його Андрію, який у свою чергу записував необхідне відео і відправляв замовнику готові диски поштою. Отримані доходи товариші ділили навпіл. Таким чином вони заробляли гроші близько року, доки їхню діяльність не припинили працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС України у Волинській області. 
     Проти кіберзлочинців порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 301 (Ввезення виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України. Згідно з вироком суду, бізнесмени із Сумщини отримали покарання у вигляді трьох років умовно, а також мають сплатити в дохід держави кошти у сумі понад 70 тисяч гривень.

Схожі статті