+380673870816 +380673870816

Волинські міліціонери затримали рівненського наркоторговця

Працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків спільно з бійцями роти міліції особливого призначення "Беркут" УМВС України у Волинській області затримали жителя Рівненщини, який збував амфетамін у великих розмірах.
     Правоохоронці встановили, що 45-річний житель села Городниця Рівненської області незаконним шляхом отримував амфетамін із Республіки Польща та продавав приїжджим із Волині, які у свою чергу розповсюджували наркотичну речовину на території рідного краю. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
     Виходець із Рівненської області збував амфетамін у великих розмірах від 10 до 50 грамів при ціні на сировину 150 гривень за 1 грам. Під час оперативної закупки амфетаміну у розмірі 50 грамів ціною у 7 тисяч гривень збувача затримали правоохоронці. Співробітники наукового експертно-криміналістичного центру при УМВС України у Волинській області встановили, що даний порошок амфетаміну містить у собі 20% сильної концентрації по вмісту самої діючої речовини. 
     На даний час чоловік затриманий, проти нього порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Схожі статті