+380673870816 +380673870816

Власник японської АЕС "Фукусіма-1" розшукує ліквідаторів Чорнобильської катастрофи для порятунку країни

     За день роботи, їм начебто, пропонують 5 тисяч американських доларів.

     Олександр Савчук – ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, працював в зоні з березня по червень місяць. Виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною і захищаючи людство від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації, він отримав цілу низку хвороб.

     Інформацію, що  компанія-оператор TEPCO запрошує на "Фукусіму" ліквідаторів з усього світу, в тому числі з Чорнобиля сприйняв насторожено.

     За словами Олександра Савчука, наша держава  довела чорнобильців до відчаю. Тільки так можна назвати те, що за його інформацією, є серед колишніх ліквідаторів  люди в старшому віці, з цілою низкою хвороб, які, в принципі, готові поїхати в радіаційну зону, аби заробити на хліб для своєї родини.

     Компанія-оператор ТЕРСО, запевняє, оскільки – на АЕС є зони, де рівень радіації перевищує навіть річну норму, деякі ліквідатори будуть працювати там 1-2 години, а потім поїдуть додому. Проте, наші чорнобильці не впевнені, що зможуть прийняти цю пропозицію. Адже усі,  хто дожив до сьогоднішнього дня - у віці від 60 років. І рятувати Японію  від катастрофи не дозволить підірване Чорнобилем здоров’я.


110408_CAES sferadesigner

Схожі статті