+380673870816 +380673870816

Власник Рівненського льонокомбінату допоміг юним математикам

Світ не без добрих людей. У цьому переконалися учні Рівненського природничо-математичного ліцею "Елітар", які впродовж чотирьох місяців готувалися до Всеукраїнського турніру юних математиків. 

Питання участі рівненської команди у Всеукраїнському турнірі юних математиків залежало лише від матеріальної сторони: харчування та проживання учасники мали оплатити самостійно. Вчителі ліцею запевнили, що їхні учні мають неабиякі здібності. Проте не завжди у них є кошти для участі у різноманітних конкурсах та турнірах. Аби рівненські ліцеїсти мали змогу змагатися у турнірі юних математиків, їхні вчителі неодноразово зверталися до підприємців та спонсорів, але допомоги не дочекалися. 

Цю проблему вирішив власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк. Він надав юним "піфагорійцям" необхідну суму для участі у турнірі. Як розповів сам пан Олег, таку допомогу можна вважати певною інвестицією у майбутнє нашого міста та країни.

Олег Червонюк, власник льонокомбінату:

- Наша молодь повинна мати гарну освіту. Сьогодні те обладнання, яке ми ставимо та запускаємо на льонокомбінаті, вимагає людей із великим рівнем інтелекту. Тому не варто економити на наших дітях.

Що ж стосується самого турніру, то цьогоріч він проходив у Львові. Участь у ньому взяли 24 команди зі всієї України. Рівненщина на цих змаганнях побувала вперше. Завдання на турнірі, за словами вчителя математики Лілії Остапчук, були набагато важчими від шкільної програми.  

Лілія Остапчук, вчитель математики:

- Підготовка вимагала дуже кропіткої роботи над завданнями. Задачі всі нестандартні. Всі вони були досить складними. Вони не перегукувалися зі шкільним матеріалом. Доводилося працювати і влітку, щоб підготуватися до турніру.

Завдяки своїй наполегливій праці, рівненська команда посіла третє місце. Учасники турніру поділилися своїми враженнями.

Ілля Білоус, учасник турніру, м. Рівне:

- Як тільки дізнався про результати, емоції переповнювали, а вже зараз я зрозумів, що  є ще над чим працювати. Адже рівень команд, які зайняли перше та друге місця є сильнішим. Нам є над чим працювати.

Борис Левковський, учасник турніру, м. Рівне:

- Ми зробити 17 нелегких задач. Вони мінімально перегукувалися із шкільною програмою. Багато працювали. Коли всі діти були на канікулах, ми збиралися у ліцеї і розв’язували складні задачі.

Вчителі та учні Рівненського природничо-математичного ліцею "Елітар", аби віддячити Олегу Червонюку за допомогу, влаштували невеличкий концерт та вручили подяку. Адже за їх словами, у нашому місті не так багато людей, які готові вкладати власні кошти у науковий розвиток майбутнього покоління.

Схожі статті