+380673870816 +380673870816

Влада Рівненщини й надалі співпрацюватиме з "Рівненським земляцтвом"

Відповідну угоду підписали голова облдержадміністрації Василь Берташ, голова облради Юрій Кічатий, міський голова Рівного Володимир Хомко та віце-президент, голова Міжнародного громадського об’єднання "Рівненське земляцтво" Микола Якимчук. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    У новому документі 10 пунктів. Це своєрідний план дій на 2012-2013 роки. Йдеться, зокрема, про співпрацю в економічній, соціальній, культурній, освітній сферах. Відтак, працюватимуть над залученням інвестицій, коштів міжнародних фінансових організацій під реалізацію важливих соціально-економічних програм, розвитком економіки краю, допомагатимуть та оздоровлюватимуть соціально незахищених, підтримуватимуть обдарованих дітей та молодь, організовуватимуть спортивні змагання. 
    Увагу приділятимуть розвитку туризму та видавництву української книги. Міжнародне громадське об’єднання діє вже одинадцятий рік і налічує майже 900 членів, які усі родом з Рівненщини, а це знані не лише в Україні, а й за кордоном земляки. Очолює МГО "Рівненське земляцтво" Леонід Кравчук.

Схожі статті