+380673870816 +380673870816

Вкрав у брата, щоб "круто" погуляти

До чергової частини Рівненського райвідділу міліції зателефонувала жителька села Карпилівка, 32 – річна Алла і повідомила, що з її будинку зникли ювелірні вироби. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Оперативники відразу вирахували зловмисника. Ним виявився рідний брат господаря, 22-річний Михайло з м.Луцька. Про це повідомила прес-служба УМВС України в Рівненській області.
      З дитинства Михайло виховувався у багатодітній сім’ї. Родина за соціальними стандартами рахувалася неблагополучною. Пізніше хлопчину взагалі передали на виховання до інтернату. Нажаль мати, яка любила хильнути горілочки, не займалася вихованням чотирьох синочків, яких їй Бог подарував. Напевно її не хвилювала доля дітей, адже жіночка двічі відбувала покарання в місцях позбавлення волі. 
      Так і 22-річний Михайло пішов материнською стежиною. За грати потрапив ще зовсім юним - здійснив грабіж разом із одним з братів. У Карпилівку час від час він навідувався до брата Василя аби допомогти по господарству. Цього разу вибирали картоплю. Пообідали і Михайло пропав на декілька днів, прихопивши із собою все золото, що було вдома у брата. Не спинило й те, що у Василя троє дітей і вагітна дружина. Він один із їхньої сім´ї, який жив чесно, працював та виховував дітей.  
Коли Михайла затримали працівники міліції він зізнався, що золото викрав для того… щоб «круто» погуляти. Золоті вироби того ж дня здав в Рівному в ломбард. А те, що брат власними мозолями здобував гроші на прожиття його видно не хвилювало. Як пояснив злочинець погуляв він дійсно «круто», дегустував дорогі напої, навіть побував у недешевих ресторанах обласного центру.
         В ході слідства було встановлено, що стосовно Михайла ще порушено кримінальну справу за крадіжку в м.Луцьк. Він хотів уникнути покарання за вчинене там, (переховувався у с.Карпилівка, - авт.), але з огляду на зазначене вище не втримався від легкої наживи та здійснив крадіжку. 
За даним фактом нині порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 185 кримінального кодексу України (крадіжка). Михайлу обрано запобіжний захід, взяття під варту. Він знаходиться в слідчому ізоляторі міста Рівного.

Схожі статті