+380673870816 +380673870816

Визначено переможців фестивалю молодого аматорського кіно "DVERY"

Першу премію фесту отримала стрічка "Новорічна казка", автором якої є 18-річний Богдан Козачук із Ужгорода. Журі віддало "Золоті двері" саме цій короткометражці за її позитивний, зворушливий настрій. Цей фільм – про дива, які трапляються в новорічну ніч. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації. 
     Друге місце та "Срібні двері" отримав рівнянин Сергій Фадєєв за короткометражку "Авангард". А третє місце поділили Марія Петрова з Луганська із роботою "Нити судьбы" та рівнянин Петро Буткевич зі стрічкою "Кастинг". Натомість журі відзначило й інші фільми. Так, у номінації "За документалістику" кращими стали стрічка "Ранок із Тіффані" Світлани Федонюк та відеоробота "Сталкери на один день" Миколи Могиленка. В номінації "За експеримент в анімації" нагороду отримала робота "Казка про зайченят" Романа Величковського. А наймолодший учасник фестивалю Стефан Булига переміг у номінації "На перспективу". Тим часом, короткометражка "Валєра – син України" отримала спеціальну відзнаку братів Капранових. Юрій Журавель, що також працював у журі, виокремив фільм Артема Вишневського "Таргани", а ініціатор проекту, заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов відзначив роботу "Найти слова" Олексія Петренка.
      Загалом на конкурс фестивалю надійшло понад 60 короткометражок із різних куточків України. Серед авторів є як школярі, так і ті, кому за 50. Усі вони зможуть спробувати свої сили, надсилаючи нові роботи на наступний фестиваль молодого аматорського кіно "DVERY", який стартує восени.

Схожі статті