+380673870816 +380673870816

Війна між мешканцями гуртожитку та будівельною компанією

     Жителі будинку кричать: "Не дамо!", а будівельна компанія: "Побудуємо!". Конфлікт виник між мешканцями гуртожитку по вулиці  Відінській 37 та будівельною компанією "Терен". Люди проти будівництва двохповерхового кафетерію на їхньому подвірї, мовляв, нехай краще дитячий майданчик зведуть.

     Ще два роки тому, мешканці будинку виступали проти будівництва кафе-бару в дворі їхнього помешкання. Проблема в тому, що гуртожиток не приватизований, отже прибудинкова ділянка жителям не належить. Питання розглядалося на сесії міської ради, як результат - будівництво призупинилося.

     Тепер, знову піднімається питання будівництва, адже фірма має акт на постійне користування. Цього разу замість бару планують звести двохповерхове приміщення з кафетерієм та магазином спорт-інвентаря. Алкоголь у новобудові продаватися не буде. Така обіцянка, аж ніяк не тішить мешканців гуртожитку. Нарікають, що на так званому, будівельному майданчику жахливі антисанітарійні умови.

     Позицію опонента відстоювали представники громадської організації "Асоціації будівельників Рівного і області". Запевняють, фірма володіє актом на постійне користування. Якщо жителі чинитимуть опір, справа вирішуватиметься у суді.

     Мешканці будинку мріють приватизувати кімнати в   гуртожитках, а відтак і  володіти прибудинковою територією, а забудівельники - звести економічно вигідну новобудову.


110413_Byd Kafe sferadesigner

Схожі статті