+380673870816 +380673870816

Виявлено порушення законодавства у діяльності Головного управління Пенсійного фонду України Рівненщини

Прокуратурою Рівненської області внесено подання начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в області з метою усунення порушень законодавства про пенсійне забезпечення. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Підставою внесення документа реагування стало те, що в ході проведених перевірок прокурори виявили порушення вимог Порядку підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу громадянам для призначення пенсій на пільгових умовах або за вислугу років. Зокрема, під час проведення засідань відповідною комісією, яка утворена для підтвердження громадянам трудового стажу, було прийнято ряд рішень складом менше 2/3 її членів.
    Такі рішення зазначеної комісії є незаконними, порушують право громадян на об’єктивний розгляд їх заяв та призводять до оскарження дій органів Пенсійного фонду України до прокуратури. Для прикладу, за результатами розгляду заяви мешканця Здолбунівського району прокуратура області опротестувала рішення комісії про відсутність підстав для розгляду справи заявника щодо підтвердження періодів роботи, що дають право на визначення пенсії на пільгових умовах. Протест прокуратури задоволено, а вказане рішення комісії – скасовано.

Схожі статті