+380673870816 +380673870816

Vivat академія від 02.10.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

500 абітурієнтів склали присягу на вірність Україні та своїй альма-матер в Острозькій академії на початку нового навчального року. Також цьогоріч в національному університеті стартували дві нові та унікальні для нашої країни спеціальності - «Національна безпека» та «Громадське здоров’я».

Як змінилася журналістика у час військових дій на Донбасі? Чи завжди кореспонденти дотримуються неупередженості, об’єктивності та норм етики ? І чому із середовища ЗМІ часто подають суху статистику про жертви замість щирих історій про людей, які загинули там. На ці теми спілкувалися зі студентами провідні українські журналісти і представники фонду Фонду Фрідріха Науманна за Свободу, який і організував семінар.

Студентів Острозької академії вчили, як креативно мислити. Тут відбувся семінар практикум «Креативне мислення», який провела для студентів приватний бізнес-тренер, керівник програм з інновацій Катерина Руденко. Під час заходу учасники ознайомилися з інструментами для створення нових продуктів і послуг, використовуючи емпатію, вчилися створювати прототипи й застосовувати основи креативного мислення з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу.  Таким чином, студенти отримали можливість розширити свій кругозір у світі креативності та бізнесу задля подальшого розвитку.

В Острозькій академії розпочали викладати курс лекцій, присвячених проблемам європеїстики. Науковцям вишу вдалося вибороти унікальний грант, аби реалізувати задумане.

Спочатку фізична зарядка, а потім інтелектуальний марафон. У Національному університеті «Острозька академія» вже увосьме відбулася акція «Спортивний ранок», яка продовжилася марафоном грамотності.

Чистота дітей, благість святих і велич тих, хто навчає – усе це в своїх портретах зобразив луцький художник Роман Петрук. Експозицію “Портрети сучасників” митець презентував у підземній галереї Острозької академії. 

Схожі статті