+380673870816 +380673870816

Виставка картин "Врятуємо замок Клеваня" розпочала роботу у мистецькій галереї "ЗУЗА"

Олег Тищенко, Оксана Лобчук та Микола Годун – три митці, які взялися за благородну справу, врятувати замок у Клевані, який зараз знаходиться на межі повної руйнації. Впродовж 4 місяців вони їздили до замку та малювали з нього картини, щоб на них зберегти архітектурну пам'ятку для нащадків. Говорять, що масштабних акцій з політичним підтекстом влаштовувати не будуть, просто дивляться на цю проблему оком митця.
     Проте, не лише витворами мистецтва художники зібралися рятувати замок від руйнації, говорять, що спочатку потрібно з допомогою держави хоча б законсервувати його.
     Сьогодні у стінах верховної Ради точиться дискусія, спричинена заявою Міністра культури стосовно можливості передачі у приватну власність старовинних замків та фортець, розташованих на території України. Якою буде доля Клеванського замку, з огляду на такі ініціативи, достеменно невідомо. Тому, ініціатори акції, наразі, докладають максимум зусиль, аби відтворити неповторність та архітектуру древньої споруди, бодай, в художніх творах.


110527_Klevan Zamok sferadesigner

Схожі статті