+380673870816 +380673870816

Вирок суду не привід відмовитися від кримінальної "романтики"

Два роки з іспитовим строком у серпні минулого року отримав 17-річний Олександр, житель села Ілляшівка, за вчинення аж сімох крадіжок. Він промишляв злодійством разом із своїм другом та братом. Врешті решт, останнім пощастило менше. Нині хлопці відбувають покарання у колонії та можливо жалкують про скоєне. 
    Іспитовий термін для Олександра став як "кістка" в горлі. Чотири місяці добропорядного життя йому наскучили. Мабуть хотілося пригод та легких грошей. Заручившись підтримкою своїх друзів, двох острожан: 19-річного Миколи та 20-річного Євгена, Олександр взявся за старе. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Першим об’єктом, що вирішили обікрасти юнаки, виявився один із кіосків Острога. Замок торгівельної точки зламали без будь-яких проблем. Продукти харчування, мобільний телефон та гроші – здобич невелика. Тож вже наступної ночі друзі, цинічно розбивши скло, залізли через вікно до майстерні одного із жителів міста та викрали корпус електродвигуна, генератор та чотири акумулятора до автомобіля. За такий "улов" дійсно можна вторгувати грошенят.  
    Хлопці майже увійшли у злодійський "кураж", плануючи чергову крадіжку. Але свій задум зловмисникам втілити не вдалося. Завадили співробітники Острозького міськвідділу УМВС України в Рівненській області. Правоохоронці відразу запідозрили у вчиненні злочинів свого "старого знайомого" Олександра. Проти зловмисників порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення). Санкцією якої передбачено до шести років позбавлення волі. Наразі Олександр знаходиться під вартою.

Схожі статті