+380673870816 +380673870816

Виробничники Рівненщини продали продукції на 11 мільярдів гривень

На реалізацію програм агропромислового комплексу цьогоріч спрямували майже мільйон гривень. Бюджетні гроші передбачили на розвиток насінництва, збільшення посівів жита, забезпечення продовольчим зерном, підтримку тваринництва. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Водночас на Рівненщині розробили обласну програму підтримки фермерських господарств на 2011-2015 роки. Тож фермери краю цьогоріч вперше отримали безвідсоткові позики з обласної казни. Водночас потужні агропідприємства на розвиток господарств залучають також інвестиційні кошти. Так, цьогоріч у сільгосппідприємстві "Імені Воловікова" Гощанського району ввели в експлуатацію молочний комплекс. Нині триває будівництво ще чотирьох тваринницьких комплексів у Млинівському, Дубровицькому та Сарненському районах.
     Цьогоріч сільськогосподарські підприємства області вже виробили продукції на 16 відсотків більше, ніж торік. Загалом виробничники Рівненщини продали продукції на 11 мільярдів гривень, а це на 21 відсоток більше, ніж минулоріч. Водночас місцеві товари стали більш конкурентноспроможними на іноземних ринках. 
    Рівненщина вийшла на позитивне сальдо зовнішньої торгівлі, яке за підсумками 10 місяців становить понад 55 мільйонів доларів США. Експорт за цей час зріс майже у півтора раза в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а імпорт – на 6 відсотків.

Схожі статті