+380673870816 +380673870816

Вирішив розбагатіти, вкравши у своїх

Відсутність коштів на зарплатній банківській картці 26-річний Андрій, мешканець міста Кузнецовськ, виявив не одразу та коли помітив, що зникла кругленька сума грошей з рахунку, то відразу ж звернувся до банку. Співробітники установи повідомили, що через мережу Інтернет з його рахунку було знято кошти у сумі 2200 гривень. Банківську картку Андрій не губив, гроші не знімав, а тому — відразу звернувся до міліції. Згодом до Кузнецовського міськвідділу з аналогічними заявами звернулося ще двоє громадян. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     9 серпня в міліцію звернулися 30-річний Ігор, 20-річний Денис та 26-річний Андрій, якого зловмисник місяць назад вже обікрав. Вони повідомили, що з їхніх карток невідомий викрав гроші у сумі 1900 гривень. Завдяки ретельній роботі, збираючи факти, співробітники міліції наступного ж дня затримали крадія. Ним виявися місцевий житель, 24-річний Дмитро. Ще більше здивування викликало, те, що потерпілі працюють разом із своїм кривдником на одному з місцевих комунальних підприємств. 
     Як потім пояснив сам затриманий, для реалізації злочинного задуму, йому необхідно було дізнатися лише номери банківських рахунків, які вказані на самій же картці. Зробити це виявилося досить легко. Користуючись тим, що його колеги по роботі лишали особисті речі у гардеробі без нагляду, Дмитро швидко переписував необхідні дані та непомітно повертав картку на місце. А далі через мережу Інтернет знімав наявні там кошти. 
     Нині стосовно винахідливого "хакера" порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Схожі статті