+380673870816 +380673870816

Випускники шкіл 2012 року не призиватимуться на строкову військову службу весною цього року

Завершення навчання у навчальних закладах на місяць раніше, у травні 2012 року, не спричинить призову випускників на військову службу і не обмежить їх право на здобуття вищої освіти. Так 1 березня прокоментував Міністр оборони України Дмитро Саламатін особливості весняного призову цього року, пов’язані з проведенням в Україні фінальної частини Євро-2012.
    Глава оборонного відомства також повідомив, що начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Замана спеціальною телеграмою довів відповідну інформацію до відома Командування Сухопутних військ, оперативних командувань та військових комісаріатів ЗС України.
    Нагадаємо, що весняний призов 2012 року проходитиме під час підготовки до проведення Євро-2012. Одним із заходів підготовки є рішення про завершення навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II ступеня акредитації на місяць раніше, у травні 2012 року. Внаслідок цього призовники, які закінчують навчання, можуть бути призвані на строкову військову службу навесні, що обмежує їх права на отримання освіти. Тому Міністерством оборони України прийнято рішення змінити умови проведення весняного призову 2012 року.

Схожі статті