+380673870816 +380673870816

Випускники однієї зі шкіл Рівного взяли участь в екологічній акції "Ялинкове Великоднє диво"

Посадити дерево, тим самим залишити згадку про себе, вирішили випускники Рівненської ЗОШ № 20 на подвір’ї свого навчального закладу. 

З приходом теплих весняних днів випускники, їх батьки та вчителі Рівненської загальноосвітньої школи № 20 взяли участь в екологічній акції "Ялинкове Великоднє диво". Цього дня на подвір’ї школи учні висадили понад 60 саджанців ялинок, які придбали їх батьки. Озеленювати ж територію навчального закладу вже стало доброю багаторічною традицією.

Ніна Сукач, директор ЗОШ № 20:

- Вже в нас висаджена калинова алея, берізки. Як який випуск, але це така щорічна традиція. Цього року у нас ялинковий дивокрай.

Учні школи радо підтримують таку традицію, адже більшість з них вперше садять дерева. Вони із впевненістю розповіли, що навіть після випуску приходитимуть та доглядатимуть за своїми ялинками.

Анастасія Гречковська, Юрій Ткачук, Андрій Гудима, учні 11 класу ЗОШ №20:

- Залишаємо свій певний слід в історії школи, щоб можна було так років через 20 прийти і подивитися. Ось я садила цю ялинку і така вона виросла.

Висадити ялинку на подвір’ї власної школи приїхав і її випускник 1968 року Валерій Саєнко. За своє життя він вже висадив не один десяток дерев. Пан Валерій переконаний, що це завжди незабутня подія у житті кожної людини, а для нього ще й можливість пригадати молодість.

Валерій Саєнко, випускник 1968 року ЗОШ №20:

- Я думаю, що доживу ще до тих часів, коли школа буде святкувати ще не один свій ювілей. Я піду і піділлю свою ялиночку і згадаю, як це було поряд з молодими хлопцями і дівчатами, які мені нагадують ті шкільні роки, які були для мене, як і для інших людей, я думаю, найкращими.

Залишити добрий слід на землі після себе може кожен. Найпростіше – посадити дерево.

Схожі статті