+380673870816 +380673870816

Викрито незаконні оборудки з продажу закордонних автомобілів

Надзвичайних масштабів набули незаконні операції з продажу костопільським підприємцем автомобілів, діяльність якого викрито працівниками прокуратури та податкової міліції області. Встановлено, що автомобілі, переважно марки "Мерседес", ввозилися з держави Великобританія по підроблених документах, у яких зменшено їх термін експлуатації та ціна реалізації за кордоном з метою уникнення сплати митних платежів. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Автівки переобладнувалися для зниження пробігу і в подальшому продавалися громадянам. Лише упродовж 2008 року підприємець реалізував транспортні засоби на суму більше 10 мільйонів гривень. Діяльність із продажу автомобілів та отримані прибутки підприємець в податковій звітності не відобразив. Таким чином до бюджету не потрапило податків на загальну суму 4,5 мільйона гривень.
     Прокуратурою Рівненської області порушено стосовно підприємця кримінальну справу. Відповідно до закону вказаний злочин карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися підприємницькою діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна та обов’язком відшкодувати державі завдані збитки.

Схожі статті