+380673870816 +380673870816

Викрили факт розтрати бюджетних коштів службовими особами сільської ради у Млинівському районі

      Органами прокуратури Рівненщини за результатами проведеної cпільно з працівниками СБУ перевірки додержання законодавства у сфері державної та комунальної власності, виявлено факт розтрати службовими особами однієї із сільських рад у Млинівському районі бюджетних коштів, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.

     Службовці сільради завищили в актах виконаних підрядником робіт з реконструкції об’єктів комунальної власності їх обсяги та вартість. Крім того, встановлено, що вказані роботи – реконструкція будинку культури, спортивно-футбольного комплексу, дитячого садка-ясел та адміністративної будівлі сільської ради проведені без отримання висновку комплексної державної експертизи та дозволу інспекції Держархбудконтролю в області.

     Внаслідок таких дій підряднику - приватному підприємцю, було безпідставно перераховано з місцевого бюджету 300 тисяч гривень.

     За даним фактом Млинівський міжрайонний прокурор порушив кримінальну справу за ч.5 ст.191, ч.2 ст.28 ч.2 ст.366 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, та службове підроблення, вчинене за попередньою змовою групою осіб). У справі триває слідство.

 

 

 

 

Схожі статті