+380673870816 +380673870816

Використання рослинних жирів для виробництва сирів економічно невигідно

Економічну вигоду від додавання до сиру рослинних жирів можна отримати тоді, коли не менше 75% тваринного жиру буде замінено на рослинний. В той же час в Росію дозволяється завозити сирний продукт, де міститься не більше 50% рослинного жиру. Тому виробники натурального сиру не йдуть на виробництво таких молоковмісних продуктів, оскільки це не вигідно з економічних міркувань. Про це повідомив голова ради директорів холдингу "Молочний альянс" Сергій Вовченко.
    Українські виробники сиру не займаються його фальсифікацією, оскільки ніхто з них не зацікавлений втратити російський ринок, адже Росія сьогодні є найбільшим світовим імпортером сиру. До складу "Молочного альянсу" входить ряд підприємств молокопереробної галузі, в тому числі і Пирятинський сирзавод, що постраждав від російських санкцій. Про це повідомив прес-центр Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.
    Нагадаємо, що Росспоживнагляд звинуватив українських виробників сиру в фальсифікації продукції, що надходить в Росію та заборонив її імпорт. Численні експертизи, проведені не лише в Україні, а також і в США, та в російських державних лабораторіях засвідчили, що в жодному з українських сирів, які продаються в Росії немає рослинних жирів.

Схожі статті