+380673870816 +380673870816

Викладачі Рівненщини - автори українсько-англійського розмовника для міліціонерів до Євро-2012

З ініціативи Національного університету "Острозька академія" нещодавно побачив світ українсько-англійський розмовник до Євро-2012 для співробітників міліції. Про це повідомила прес-служба Острозької академії.
    Посібник виданий у рамках проекту навчання працівників дорожньо-патрульних служб англійській мові при підготовці до Чемпіонату Європи з футболу. 
    За словами авторів — викладачів англійської мови Острозької академії — посібник допоможе в налагодженні ефективної комунікації з англомовними представниками іноземних держав. Зміст розмовника охоплює теми, пов’язані із ситуаціями, що можуть виникнути під час патрулювання: порушень правил дорожнього руху, втрати та крадіжки речей, орієнтації на місцевості, порушень громадського порядку та надзвичайних ситуацій. За необхідності патрульний легко зможе відшукати потрібну мовленнєву формулу чи запропонувати туристові самому скористатися цим посібником.
    Структура розмовника розроблена таким чином, щоб кожний користувач міг швидко зорієнтуватися у пошуку інформації. Посібник складається з двох частин — українсько-англійської та англо-української, які своєю чергою поділяються на шість секцій, поданих у змісті. До кожної секції додається словник основних термінів.
    На думку авторів, розмовник також може використовуватися у процесі підготовки фахівців правоохоронних структур України до спілкування з представниками інших країн.

Схожі статті