+380673870816 +380673870816

Вихованцям Рівненського спеціального дошкільного будинку влаштували свято у зоопарку

Дітлахам-вихованцям Рівненського спеціального дошкільного будинку одна з благодійних організацій міста сьогодні влаштувала справжнє свято. Їх запросили на екскурсію до зоопарку, подарували повітряні кульки, солодощі. А розважали юних рівнян справжні клоуни. 
     Така приємність для малят звична справа. Проте, коли йде мова про дітей з дитячого будинку - для них це справжня радість. Свято семидесяти вісьмом вихованцям Рівненського спеціального дошкільного будинку влаштувала одна із благодійних організацій міста. До благодійності також долучилися небайдужі підприємці, які подарували дітям солодощі та сік. Ініціатори акції "Подаруй дитині радість", окрім приємного для малят, хотіли щоб молодь Рівного також звернула на це свою увагу і не робила у майбутньому поспішних вчинків. Так, молода рівнянка Олена Роман сьогодні відклала всі власні справи і залюбки провела день із малечею. 
     Вихователь Рівненського спеціального дошкільного будинку Галина Мельник, говорить, що завдяки благодійним організаціям її вихованці побували в бібліотеці, а відвідини зоопарку вже стає традицією. Для цих діток кожна така подія запам’ятовується надовго. В свою чергу організатори акції запевняють - на цьому зупинятися не збираються. Тому у майбутньому такі заходи намагатимуться організовувати частіше.

 


110513_Zoo sferadesigner

Схожі статті