+380673870816 +380673870816

Вихованці Рівненського Палацу дітей та молоді порадували гостей театральною постановкою та арт-виставкою

В Рівненському міському Палаці дітей та молоді триває сьомий Благодійний марафон "З вірою в майбутнє". Другий день естафети увінчався атмосферою театральної креативності та дитячої неординарності. 

Вихованці Народного молодіжного театру, який функціонує в ПДМі, продемонстрували своєму глядачеві виставу під назвою "Таємна кімната".

Олена Баюн, художній керівник Народного молодіжного театру "Від ліхтаря":

- Ця вистава про пригоди, фантастику, гумор. Вона легка, доступна різному поколінню.

На сцені молодь впевнено демонструвала свої акторські здібності, а поза нею розповіла про особливості та складнощі цієї творчої професії.

Ярослав Лелях, вихованець Народного молодіжного театру "Від ліхтаря":

- Театр – це поєднання всього і кожен повинен доповнювати один одного.

Після вистави учасники марафону одразу ж вирушили на відкриття арт-виставки творчих робіт учнів профільної Школи образотворчого мистецтва та майстерень поліського побуту. Аромат та барви весни одразу заполонили хол ПДМу.

Карина Дмитрієва, керівник Школи образотворчого мистецтва Рівненського ПДМ:

- Традиційна виставка в рамках Благодійного марафону відкрилася сьогодні і загальна тема нашої виставки – це квіти, весна. Тут представлені і графічні роботи, і роботи з ткацтва, кераміки, з батику й живописні роботи наших дітей.

Ремесло кераміки Іван опановує вже кілька років. На виставці красуються його 10 робіт, переважно з глини. Нашій знімальній групі хлопець детально розповів про усі тонкощі цієї роботи.

Іван Перетятько, вихованець Школи образотворчого мистецтва Рівненського ПДМ:

- Моя робота "Вій". Було завдання зробити його за формою, а ноги і руки я приліплював самостійно.

А от текстильну роботу Христини, під час минулорічного марафону продали на благодійному аукціоні за 250 гривень. Цьогоріч дівчина демонструє нові шедеври і вже мріє майбутню професію пов’язати із своїм хобі.

Христина Касенюк, вихованка Школи образотворчого мистецтва Рівненського ПДМ:

- Я в художній школі вже шостий рік. Батиком займаюся четвертий. І хочу з ткацтвом пов’язати своє майбутнє. Поступати планую у Львів.

Оцінювала виставку і франко-російська делегація, яка прибула до Рівного в рамках спільного проекту "Молодь в дії".

Наталія Якушева, заступник директора з науково-методичної роботи Рівненського ПДМ:

- Це вже третій етап відбувається зараз. Перший був у Росії, другий – у Франції. Зараз це ознайомлюючий візит до України.

Члени делегації у Рівному перебуватимуть три дні, за цей час вони планують відвідати чимало міських та обласних освітніх установ, аби почерпнути досвід України для реалізації міжнародного проекту. Відтак, наш Рівненський ПДМ вже приємно вразив іноземних гостей організацією свої роботи та методикою не лише виховання, а й соціальної підтримки молоді.

Олексій Кісляков, представник російської делегації ( м. Челябінськ):

- Перше враження від палацу дуже позитивне, адже тут багато емоцій, відкритості дітей, педагогів.

Тьєрі Мальфе, представник французької делегації (м. Альєн):

- Я тут для того, щоб організувати семінар з Палацом дітей та молоді та схожим за структурою київським закладом. Найбільше нас цікавить досвід Рівненського ПДМу. Ми працюємо над темою соціалізації молоді, тому хочемо почерпнути досвід позашкільних закладів України, особливо ПДМу.

Ось таким насиченим на події та цікавих гостей виявився другий день Благодійного марафону в ПДМі. Попереду буде ще багато яскравих емоцій, проявів доброти і найголовніше - благодійної допомоги.

Схожі статті