+380673870816 +380673870816

Вихованці рівненського дитячого будинку гостювали у Діда Мороза

Вихованці Рівненського спеціального дошкільного дитячого будинку побували в гостях у казки. Одна з туристичних фірм Рівного за сприяння облдержадміністрації організувала для малечі незабутню подорож до хатинки Діда Мороза. 

Ця туристична фірма вже не перший рік проводить подібні заходи на благодійних засадах. Сьогодні вони привезли 25 вихованців рівненського дитячого будинку до хатинки Діда Мороза. Його резиденція знаходиться далеко в лісі. Спочатку дітлахів везли автобусом, а потім возом. Біля хатинки їх зустріли казкові персонажі та клоун. 

Директор туристичної фірми раніше працювала вихователем у дитячому будинку. Вона розповіла, що розуміючи важливість таких гостин для дітлахів, вже давно планувала зробити подібний проект.

Олександра Коваленко, директор туристичної фірми:

- Ця ідея в мене зародилася ще у 1998 році. Подібні проекти я бачила у Фінляндії, Білорусі. Мені хотілося зробити це по-українськи. В 2008 році ми вирішили запустити проект "В гості до Діда Мороза на Рівненщині".

Дітлахи з цікавістю розглядали будинок Діда Мороза та  його помічників. Усе навколо зроблене людиною, виглядало казково. Навіть засніжений ліс в порівнянні з пейзажами міста справляв неабияке враження. Вихователь дитячого будинку розповіла, що дітки не обділені увагою. У них було і ще буде чимало різних заходів, проте цієї екскурсії вони чекали з нетерпінням.

Надія Орешняк, вихователь Рівненського спеціалізованого дошкільного дитячого будинку:

- В цьому році ми вже відвідали ляльковий театр і до нас приїжджали. У нас багато запрошень і на інші заходи. А сьогодні ми приїхали в резиденцію до Діда Мороза. Ми чекали цього свята, писали багато листів.

Біля ялинки дітей розважали клоун та казкові персонажі, а помічники Діда Мороза водили до нього поодинці дітей. У хатинці вони розповідали Діду Морозу віршики, співали та обіцяли бути слухняними, а господар щедро роздавав усім подарунки. 

Представники туристичної фірми на початку січня планують зробити проект з Червоною Шапочкою, на який обов’язково запросять вихованців дитячого будинку.

Схожі статті