+380673870816 +380673870816

Вихованці ПДМу на три дні замінили педагогічний колектив

Три дні вихованці Рівненського Палацу дітей та молоді виконували обов’язки педагогів. Протягом 15 років, учні закладу на три доби замінюють працівників палацу. Вони самі приймають рішення і самі за них відповідають. 

Соціально-рольова гра "Дні дублера" у Палаці дітей та молоді – уже давня та незмінна традиція. Цьогоріч вона тривала з 10 до 12 січня. Очолила ПДМ Алла Яблонська. Усі її підопічні мали звільнення від занять у школі. Три дні із 9 години ранку вони виконували обов’язки своїх протеже. Як розповіли самі педагоги, щороку учні інші і тому поводять себе по-іншому. Цьогорічні дублери були напрочуд спокійними і не піддалися на жодну з провокацій, які влаштовували старші колеги. Загалом така гра розвиває чимало необхідних у житті якостей.

Руслана Шаркова, завідувач відділу молодіжної політики та органів місцевого самоврядування ПДМ:

- Щороку діти пишуть свої резюме, вони захищають їх. Пишуть програми, щоби вони хотіли виконати, і потім впродовж двох-трьох днів вони, власне, реалізовують ці програми. Основна наша мета як педагогів - це дати можливість відчути себе на керівних посадах, приймати рішення і відповідати за них, навчити комунікувати між собою, згуртувати їх в одну команду, бо вони приходять із різних структур.

Ольга Музика участь у цій грі бере вдруге. Минулоріч вона працювала бібліотекарем. Цього ж разу відповідала не за книжки, а за навчально-методичну роботу палацу.

Ольга Музика, дублер заступника директора ПДМ з навчально-методичної роботи:

- Це була дуже цікава робота. Мені сподобалося, бо люди реально дивляться в мої дії. Вони мене сприймають і можуть прислухатися до моєї думки. 

Кожен із дублерів мав чіткі плани і об’єм роботи. Часу на пустощі вони не мали. Танцюрист Остап Дзюбенко керував навчально-виховним процесом у ПДМ. В наступному році, сміливо заявив, що претендуватиме на дублерство директора закладу, а цього разу займався переважно паперовою роботою.

Остап Дзюбенко, дублер заступника директора ПДМ з навчально-виховної роботи:

- Я склав статистичні дані учнівського складу ПДМ, перевірив плани роботи на другий семестр, склав відомості про випускників.

Більшість з цих дітей зізналися, що з розумінням відтепер ставитимуться до тих, чию роботу виконували. А загалом юний та тимчасовий педагогічний колектив палацу підготував і свої рекомендації для керівництва. Одна з них – повісити у холі карту, яку вони вже розробили. На ній позначені найближчі заклади відпочинку, де батьки, які чекають дітей із занять, могли б з користю провести час.


120117_PDM по sferadesigner

Схожі статті