+380673870816 +380673870816

Вихованці Палацу дітей та молоді провели рекламні флешмоби на підтримку Благодійного марафону

Виступи художніх колективів Рівненського Палацу дітей та молоді знову привернули увагу рівнян. Цього разу вихованці Палацу вийшли на майдан Незалежності аби провести рекламні флешмоби в рамках підтримки проведення Благодійного марафону-2012 "З вірою в майбутнє". 

Народний художній колектив ансамблю народного танцю "Дружба" та народний молодіжний фольклорний гурт "Веснянка" цього дня прийшли на майдан Незалежності аби продемонструвати перехожим свої вміння та роздати рекламні листівки. У змісті цих флаєрів міститься уся інформація про Благодійний марафон-2012 "З вірою в майбутнє", який вже 23 квітня стартує у нашому місті. Він покликаний матеріально та психологічно допомогти двом талановитим випускникам палацу, дітям-інвалідам та онкохворим дітям Рівного, шляхом проведення концертних виступів.

 Керівник зразкового дитячого фольклорного гурту "Весняночка" Лілія Молодцова, підопічні якої також візьмуть участь у марафоні, запевнила, що привчати дітей до добрих справ необхідно змалку.

Лілія Молодцова, керівник зразкового дитячого фольклорного гурту "Весняночка":

- Це треба робити якомога швидше, адже діти ростуть і вони вже із самого маленького віку будуть знати, що треба допомагати діткам хворим. Знатимуть, що допомагати завжди треба.

Учасники ж флешмобу розповіли, що на майдан прийшли маючи не одну мету.

Юлія Миколайчук, учасниця народного молодіжного фольклорного гурту "Веснянка":

- Ми сюди прийшли співати і тим самим запрошувати людей на наш концерт, щоб вони пізнавали нашу традицію і культуру, а також допомагали, адже цей концерт благодійний і дуже важливий. 

Артем Озменчук, учасник дитячого зразкового хореографічного ансамблю "Дружба":

- Танцювати я люблю. Займаюся вже 4 роки, тому сьогодні прийшов на флешмоб, щоб запросити усіх подивитися, як ми танцюємо. 

Перехожі охоче зупинялиля, щоб подивитися на виступи художніх колективів. Так, рівнянка Наталія Ковбасюк вже більше трьох разів бере участь у благодійних марафонах ініційованих Палацом дітей та молоді.

Наталія Ковбасюк, рівнянка:

- Я ніколи не залишалася осторонь цього всього, адже знаю, що це все для підтримки дітей з особливими потребами. Це у підтримку хворих діток, обдарованих дітей.

Марафон триватиме до 2 травня. Як розповіли організатори, обіцяє бути насиченим та цікавим. Кожен бажаючий зможе долучитися до нього та зробити добру справу.

Схожі статті