+380673870816 +380673870816

Вихованці дитячого будинку отримали спортивні костюми від власника льонокомбінату

День Святого Миколая одне із найулюбленіших свят вихованців Рівненського спеціалізованого дошкільного дитячого будинку. Щороку, готуючись до свята, дітлахи вивчають пісні та вчаться новим танцям. Втім, найбільшу радість малюкам приносять подарунки. 

У Рівненському спеціалізованому дитячому будинку виховується 110 дітей віком від трьох до семи років. За словами директора дитячого будинку, Алли Ярошевич, кількість малюків, у порівнянні з минулим роком, зросла удвічі. Причини таких показників різні. Серед дітей, які перебувають на обліку в органах опіки і піклування, лише десяту частину становлять біологічні сироти, решта – діти, які стають безбатченками при живих батьках - так звані соціальні сироти. Для цих дітей свята є чимось більшим, ніж для малюків, які виховуються в сім’ях.

Вихованці Рівненського дитячого будинку впродовж декількох тижнів готувалися до Дня Святого Миколая, аби продемонструвати усі свої таланти. За старання малюки отримали солодкі подарунки та інтерактивну дошку для занять. Найбільше для малечі запам'ятався подарунок від власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка. Він презентував дітлахам спортивні костюми. Пан Олег зізнався, що в дитинстві подарунків не отримував, тому для дітей робити добру справу йому надзвичайно приємно. 

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Відверто кажучи, це приємно і самому собі. Я поспілкувався з цими діточками, побачив як вони підготувалися до свята, як вони його чекають, тому і вирішив зробити приємний подарунок.

Як розповіла директор закладу, такі костюми для дітей були першою необхідністю. 

Алла Ярмошевич, директор Рівненського спеціалізованого дошкільного дитячого будинку:

- Два рази в рік у нас проходять великі спортивні свята, тому костюмчики нам стали дуже хорошим подарунком.

Окрім того, одяг пошитий із тканини, виробництва Рівненського льонокомбінату. З цим власник підприємства неабияк догодив, адже речі для дітей до 7 років пошиті за усіма стандартами та з натуральних матеріалів.

Схожі статті