+380673870816 +380673870816

Велику партію підробленої горілки вилучили на Рівненщині

Факт незаконного виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв виявили співробітники податкової міліції у Костопільському районі. Про це повідомила прес-служба УПМ ДПА в Рівненській області.
     Протизаконною діяльністю займався приватний підприємець, власник кількох магазинів. Фальсифікат реалізовував як через належні йому торгівельні заклади, так і за місцем проживання. Під час проведення оглядів приміщень виявили та вилучили фальсифікованих алкогольних напоїв та прозорої рідини з характерним запахом спирту на загальну суму понад 50 тисяч гривень, а це майже дві з половиною тисячі пляшок горілки торгівельних марок "Смачна", "Пшенична", а також засоби вимірювання та розливу алкогольних напоїв.
     Згідно висновків експертів, вилучені алкогольні напої не відповідають вимогам держстандарту та є небезпечними для життя і здоров'я громадян, а марки акцизного збору на алкогольних напоях підроблені. За цим фактом порушена кримінальна справа. Підприємцю загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Схожі статті