+380673870816 +380673870816

«Велике будівництво»: спорудження школи у селі Вири планують включити до президентського проєкту

Фото пресслужби РОДА

У селі Вири, що на Сарненщині, довгий час діти місцевої школи навчаються у 2 зміни. Усе через велику кількість учнів, які нині відвідують навчальний заклад. 

Так, заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська відвідала Вирівську громаду та оглянула приміщення місцевої школи. Повідомляє пресслужба РОДА.

Разом із головою Сарненської РДА Олександром Коханом вони обговорили питання включення будівництва нової, сучасної та просторої школи до президентської програми «Велике будівництво».

«Сьогодні ми зустрілись з батьками школярів та обговорили найважливіше питання, яке вже багато років турбує громаду. Це будівництво нової школи у селі Вири. Будемо докладати максимум зусиль, аби цей об’єкт включили у президентську програму на 2022 рік на умовах співфінансування з місцевого бюджету», - зазначила Людмила Шатковська.

Так, нині заклад вкрай переповнений. Там навчається майже 600 учнів, а приміщення розраховане на 220.  

«Вже неодноразово наголошував про те, що створення комфортних умов для розвитку школярів є пріоритетним напрямом діяльності і районної, і обласної влади. Тому нині спільно ми шукаємо шляхи вирішення даного питання», - зазначив під час зустрічі Олександр Кохан.

На завершення робочої поїздки Людмила Шатковська оглянула ділянку дороги О181602- Клесів-Олексіївка-Вири, яку відновлять у рамках Програми Президента України «Велике будівництво».

Схожі статті