+380673870816 +380673870816

Василь Шкляр відвідав Рівне

Учора у стінах музично-драматичного театру він зустрічався із своїми читачами та шанувальниками. Пистменник розповів про плани на майбутнє та долю роману "Чорний ворон", який вже скоро з’явиться на кіноекранах. 
     Зустріли Василя Шкляра просто на Театральній площі міста. Він, не випускаючи цигарки із зубів, роздавав автографи та фотографувався із шанувальниками. Навколо нього зібрався натовп рівнян. У розмові письменник зізнався, що усі свої тури країною, в тому числі і заплановану поїздку до Сполучених Штатів, присвячує зборам коштів для екранізації роману "Чорний ворон", який називає книгою усього свого життя. Ідея екранізувати своє творіння з’явилася у Рівному, рік тому. З того часу, за підтримки багатих бізнесменів, він втілює її у життя. Втім гроші стали не головною проблемою. Неабиякою перепоною став пошук режисера. Після довгих роздумів вибір зупинився на Єжи Гофмані, який прочитавши роман відразу погодився на пропозицію. 
     Розпочав творчий вечір Василя Шкляра, кобзар з Чернечої гори - Володимир Горбатюк. Після цього на сцену вийшов сам письменник, якого увесь зал вітав стоячи. Василь Шкляр виявився простим та скромним чоловіком. Просив, не робити з нього "супермена", адже він є такою ж звичайною людиною, з таким же життям, як і інші. Попри постійні наголошення про свою політичну незаангажованість та апатію до політики, він не залишається осторонь того, що відбувається в Україні. Не приховував письменник свого ставлення і до нинішнього Міністра освіти і науки, молоді та спорту. Жартував, мовляв кине курити, якщо піде у відставку Дмитро Табачник. Наразі ж Василь Шкляр і досі відмовляється приймати Шевченківську премію, допоки чиновник при владі.
     Присутні передавали до сцени записки із запитаннями, на які письменник охоче відповідав, а під кінець відбулася автограф-сесія, де кожен зміг стати на крок ближчим до видатної людини.


110531_Vasul Shklar sferadesigner

Схожі статті