+380673870816 +380673870816

Вакциновані жителі Рівненщини не потраплять під обмеження

Фото пресслужби РОДА

 

Якщо область потрапить у «червону» зону, то на місцевих жителів чекають додаткові обмеження. 

У такому випадку забороняється: 

?  робота закладів громадського харчування, окрім адресноі? доставки та замовлень навиніс, 

?  робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо, 

?  робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл, 

?  робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басеи?нів і фітнес-центрів, 

?  проведення масових заходів, окрім офіціи?них спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів, 

?  робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеози?омки. Повідомляє пресслужба РОДА.

Однак, обмеження не будуть застосовуватись, якщо у всіх відвідувачів та співробітників  буде наявнии? зелении? COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусноі? хвороби, пояснила під час брифінгу координаторка із вакцинації в області Олена Гандзюк.

«На «червоному» рівні дитячі садки та 1-4 класи шкіл будуть працювати у звичаи?ному режимі без вимоги 100-відсоткової вакцинаціі?  педколективу. Водночас працівники сфери освіти входять до переліку представників професій, які підлягають обов’язковіи? вакцинаціі?. Фактично, це означає, що у «червоній» зоні без щеплення вони зможуть працювати до 7 листопада. Саме тоді вступає в дію наказ МОЗ», - прокоментувала Олена Гандзюк. 

Вона також нагадала, що в «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, аптек ветеринарних та всіх продовольчих магазинів.

Схожі статті