+380673870816 +380673870816

В Україну прибула спецтехніка, призначена для допомоги тваринам

Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський ознайомився зі спецтехнікою, яка прибула в Україну з Австрії на реалізацію меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією "Чотири лапи". Про це повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.
    Для ознайомлення були представлені 11 автомобілів, призначених для надання допомоги тваринам. Зокрема, 3 мобільних клініки для вакцинації та стерилізації собак, 1 мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів, а також 7 автомобілів для транспортування тварин.
    Спецтехніка базуватиметься у містах проведення футбольного Євро-2012, але фактично буде використовуватись на всій території України. Зокрема, одна мобільна клініка для безпритульних собак від будинку Мінприроди одразу відправляється до Запоріжжя.
    Мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів базуватиметься на території національного природного парку "Синевір" (Закарпатська область), в Центрі реабілітації ведмедів. Від будинку Мінприроди мобільна амбулаторія відправиться у Хмельницьку область, аби перевезти хворого ведмедя з приватного цирку в Центр реабілітації.
     На реалізацію меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією "Чотири лапи" планується приїзд 120 спеціалістів з 11 країн світу, які будуть працювати спільно з українськими ветеринарами. Вони будуть здійснювати стерилізацію та вакцинацію, надавати тваринам медичну допомогу.

Схожі статті