+380673870816 +380673870816

В Україні планують запровадити податок на багатство

Впровадження податку на багатство та на операції з офшорними зонами вкрай необхідне для реалізації ініціатив у рамках Нової соціальної політики. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.
    За його словами, надходження від цих податків очікуються на рівні близько 3 мільярдів гривень щороку. Ці кошти будуть спрямовуватись на виплату пенсій. 
    Серед інших джерел фінансового забезпечення підвищення соціальних виплат в рамках Нової соціальної політики Сергій Тігіпко назвав перевищення планів доходів держбюджету і бюджету Пенсійного фонду у зв'язку з економічним зростанням (близько 13 3 мільярдів гривень ), надходження від легалізації ринку праці і заробітних плат, перегляд галузевих пільг. Сергій Тігіпко висловив упевненість, що Нова соціальна політика, і зокрема, передбачене в рамках цієї політики підвищення соціальних виплат, будуть реалізовані. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.
    Нагадаємо, восени минулого року Сергій Тігіпко виніс на обговорення громадськості законопроект про оподаткування предметів розкоші і елітного майна. Зокрема, в документі передбачено додаткові податки на дорогі автомобілі, літаки, мотоцикли, великі будинки і ділянки землі, елітні товари та одяг, вартістю від 2 тисяч євро. Крім того, Мінсоцполітики підготувало законопроект про впровадження 12-відсоткового податку на операції з класичними офшорними зонами і запропонувало розширити перелік цих зон до 70.

Схожі статті