+380673870816 +380673870816

В Україні під час "Євро 2012" діятимуть стаціонарні та мобільні фан-посольства для іноземних футбольних вболівальників

В Україні будуть діяти стаціонарні та мобільні фан-посольства, головне завдання яких інформувати та консультувати фанатів. В рамках проведення Євро 2012 Державна служба молоді та спорту України разом з Об'єднанням футбольних вболівальників Європи розпочала підготовку створення фан-посольств у приймаючих містах України. Про це повідомив прес-центр Державної служби молоді та спорту України.
    Зокрема, фан-посольства є двох видів: стаціонарні та мобільні. Стаціонарні фан-посольства – це спеціальна служба, розташована в приміщенні або окремій будівлі, де надається інформація або допомога футбольним вболівальникам і відвідувачам турніру. Мобільні фан-посольства працюють як інформаційне бюро та розташовані на вулиці, також вони супроводжують фанів до їх місця розташування в місті. 
    Основним завданням фан-посольств є надання точної, надійної, актуальної та об'єктивної інформації з будь-яких питань, що становлять інтерес для туристів та любителів футболу. Також фан-посольства надають інформацію, що стосується таких особливих тем, як міжнародна фан-культура і альтернативні заходи в приймаючих містах.

Схожі статті