+380673870816 +380673870816

В Рівному розпочалися тренування до святкування сімдесятиріччя з Дня створення 13 армії

    У Рівному, в окремому лінійно-вузловому полку зв’язку, розпочалася підготовка духових оркестрів військових частин 13 армійського корпусу до святкування 70-річчя з Дня створення 13 армії, які прибули з Мукачева, Володимир-Волинська, Яворова, Тернополя, Чернівців та Дрогобича. Про це повідомив прес-секретар 13 армійського корпусу Віктор Шубець.

     Як розповів начальник оркестру 13 армійського корпусу майор Анатолій Мазурок, підготовка військових оркестрів проводиться в два етапи. Протягом першого етапу, який триває з 4 по 8 квітня, військові музиканти тренуватимуться у груповому виконанні музичних композицій та у складі кожного оркестру окремо, для виступу на концерті в Рівненському музично-драматичному театрі та виступів 7 військових оркестрів у парках культури та відпочинку міста Рівне.

    Другий етап підготовки до святкування 70-ї річниці з Дня створення 13 армії, відбудеться з 26 по 30 квітня, під керівництвом сценариста концертної програми - народного артиста України Святослава Мельничука.

   Під час святкування ювілею військові оркестри, також забезпечуватимуть музичний супровід святкової ходи військовослужбовців армійського корпусу та демонстрацію військової техніки, яка відбудеться 5 травня на центральній вулиці Рівного.

     Відповідно плану підготовки до святкування Дня створення 13 загальновійськової армії, правонаступником якої є 13 армійський корпус, у музеях та кімнатах бойової слави, народознавчих світлицях, клубах військових частин, проводиться оформлення фотовиставок, фотостендів, фотоальбомів та турнікетів присвячених історії 13 загальновійськової армії, у військових частинах планується проведення цілої низки змагань та конкурсів: на кращу військову частину, кращого командира роти, краще військове містечко та приказармову навчально-матеріальну базу, краще утримання солдатської їдальні, навчальної матеріальної бази, лазнево-прального обслуговування, організацію та якість харчування особового складу, медичне забезпечення, на кращу народознавчу світлицю, клуб, музей, кімнату бойової слави та бібліотеку військової частини.

 

Схожі статті