+380673870816 +380673870816

В Рівненській міській раді презентували план економічного розвитку Центрально-Волинського субрегіону

Рівне стане багатшим та конкурентноспроможнішим. Саме так вирішили минулого літа ініціатори утворення Центрально-Волинського субрегіону, до якого увійдуть міста Рівне, Луцьк, Здолбунівський, Ківерцівський, Луцький та Рівненський райони. Протягом року експерти розробляли стратегічний план і ось сьогодні його представили депутатам Рівненської міської ради.

Такий план розрахований до 2014 року і передбачає співпрацю сусідніх регіонів Рівненщини та Волині. Так за кошти інвесторів, програм міжнародної технічної допомоги та держбюджету розробники стратегічного плану заготовили низку заходів, які підуть на користь всіх учасників договору.

Ігор Парасюк, головний радник з питань стратегічного планування та економічного розвитку "Кімонікс Інтернешнл":

- це проекти, які стосуються економічного розвитку, залучення інвестицій, підвищення людського та інноваційного потенціалу. Це розвиток малого та середнього підприємництва. Також, так звані, проекти спільної діяльності.

Об'єднання зусиль задля залучення інвестицій, дослідження трудових ресурсів, створення спеціалізованого оптового ринку, налагодження системи інноваційної діяльності, будівництво нових та ремонт вже існуючих автошляхів - невеликий перелік із запропонованого стратегічного плану. Його розробці передувало ґрунтовне дослідження Рівненщини та Волині, виявлення слабких та сильних сторін цих регіонів. Проте, перед тим як почати працювати згідно з таким планом, його будуть досліджувати ще й рівненські депутати.

Андрій Грещук, секретар Рівненської міської ради:

- ці напрацювання будуть відпрацьовані виконавчим комітетом, депутатами рівненської міської ради. Я сподіваюся в результаті отримати той документ, який буде мати право на життя і дозволить передбачити розвиток регіону. Якщо документ буде відпрацьований на нормальному рівні, то він буде прийнятий міською радою.

План економічного розвитку Центрально-Волинського субрегіону презентували сьогодні. Подальша ж його доля вирішиться на наступній сесій Рівненської міської ради. Але вже зараз як автори проекту, так і депутати погоджуються, що економічна розбудова нашого краю можлива лише спільними зусиллями.


110608_Plan sferadesigner

Схожі статті