+380673870816 +380673870816

В Острозькій академії стартував Міжнародний тенісний турнір під егідою Європейської асоціації "OSTROG ACADEMIA CUP"

Міжнародний тенісний турнір третьої категорії під егідою Європейської асоціації "OSTROG ACADEMIA CUP" офіційно стартував на території тенісних кортів Національного університету "Острозька академія". 64 гравця віком до 16 років з України, Росії, Білорусі, Узбекистану та Польщі зібралися в Острозі, щоб позмагатися за звання кращого. 

Пекуче сонце не завадило тенісистам впевнено махати ракеткою. Кожен прагнув перемоги докладаючи максимум зусиль. Анастасія приїхала із Харкова. Тенісом займається 7 років. Дівчина розповіла, що цей турнір хороша нагода для професійного старту і подальшого спортивного розвитку. Під час чвертьфіналу здобула перемогу.

Анастасія, учасниця Міжнародного тенісного турніру "OSTROG ACADEMIA CUP":

- сьогодні я грала. Тільки закінчила матч з Рубцевою. Вона з Донецька. Ми однолітки. І вже не перший раз граємо. Грала з нею 5 років тому і тоді програла. Сьогодні виграла – 6:2 ; 6:3.

На призерів фіналу чекають заохочувальні подарунки від спонсорів змагань, а також нарахування рейтингових очок, що послугують зеленим світлом до тенісних турнірів вищих рангів. Вже наступного року, як розповідає директор турніру Теодор Лещук, на спортсменів чекатимуть і приємні пільги.

Теодор Лещук, директор Міжнародного тенісного турніру "OSTROG ACADEMIA CUP":

- на наступний рік планується зробити безкоштовне поселення та харчування основної сітки гравців на цьому турнірі. Ми збираємося побачити кращих гравців з більшості країн Європи.

Сергій Удовкін вже 10 років займається міжнародним суддівством. Проте в Західній Україні вперше. Він розповів, що гравці на турнірі зібралися здібні, а комп’ютеризоване жеребкування чесно розподілило кожного в ігрову пару.

Сергій Удовкін, голова суддівської колегії Міжнародного тенісного турніру "OSTROG ACADEMIA CUP":

- зараз ідуть чвертьфінали. Завтра будуть півфінали і фінали парного турніру. І в суботу будуть одиночні фінали. Досить багато гравців, які входять до юнацьких збірних своїх країн приїхали сюди. Я вважаю, що достатньо сильні гравці приїхали сюди.

У вихідні на гральному корті Острозької академії розпочнуться любительські змагання з тенісу "Другий турнір Західноукраїнської тенісної ліги для любителів". Організатори запрошують всіх шанувальників цього виду спорту спробувати свої сили.


110623_Ostro_Tennis sferadesigner

Схожі статті