+380673870816 +380673870816

В Острозі з’явився новий дитсадок

Дошкільний заклад "Ромашка" незабаром розпочне роботу в Острозі. Урочисте перерізання стрічки відбулося 17 травня за участю голови обласної ради Юрія Кічатого, депутатів Романа Василишина та Юрія Сосюка, міського та районного керівництва. Зібралися також вихованці закладу та їхні батьки. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
    Як розповів міський голова Острога Олександр Шикер, на відкриття дитсадка в Острозі чекали з 2005 року. Саме тоді на замовлення управління капітального будівництва Рівненської облдержадміністрації розпочалася реконструкція приміщення, а на проведення робіт з обласного бюджету виділили перші 292,7 тис. грн. Через проблеми з фінансуванням будівництво розтягнулося в часі. Однак завдяки коштам меценатів, громади Острога та обласного бюджету наприкінці 2010 року роботи вийшли на фінішну пряму. Останній фінансовий транш у 251,7 тис. грн. виділили завдяки сприянню керівництва обласної ради та облдержадміністрації. Загальна ж сума використаних коштів становить 942 тис. грн.
     Дитсадок "Ромашка" розрахований на дві групи по 25 дітей - молодшу та підготовчу. Тут для малечі є все необхідне: обладнані кімнати та спальні, ігровий майданчик. Як зауважила завідувачка закладу Лариса Клімчук, тепер батькам мікрорайону "Нове місто" не доведеться вести малечу в центр Острога, де розташовані інші дитсадки, а питання забезпечення дошкільною освітою дітей міста буде на даний час вирішене.
     Довідка: за інформацією управління освіти Рівненської ОДА, в області зареєстровано понад 7 тисяч заяв від батьків на право отримання їхніми дітьми дошкільної освіти. 80% з них – заяви жителів сільської місцевості.  

Схожі статті