+380673870816 +380673870816

В "Особливій дитині" пройшло свято до Дня захисту дітей

Справжнє свято влаштували в навчально-реабілітаційному центрі "Особлива дитина". Вже традиційно благодійний проект "Подаруй посмішку дитині" присвячений до Всесвітнього дня дитини зібрав чимало небайдужих до становища і проблем малюків нашого міста. 
     До Дня захисту дітей вихованці центру "Особлива дитина" кожному з гостей почепили усміхнений бейджик. А серед запрошених були представники і місцевої, і районної влади. Не оминули увагою такий захід і учні з деражнинської загальноосвітньої школи, які теж прийшли відвідати малюків із центру. Натомість, в знак вдячності, дітки центру приготували гостям концерт. Так В’ячеслав та Олександр перед аудиторією виступають не вперше, але емоції радості від концерту переповнюють дітлахів.
     На всіх дітей чекали солодкі подарунки, веселе спілкування і приємним бонусом до свята стала поїздка до палацу "Хімік" на атракціони. Море задоволення отримали усі діти. Адже приємно, коли заклопотані дорослі, хоч іноді відриваються від справ та звертають увагу на найменших і найменш захищених у цьому світі.


110530_Ditu sferadesigner

Схожі статті