+380673870816 +380673870816

В обласній раді мають намір створити відділ з питань розвитку громад та територій

Фото пресслужби Рівненської обласної ради

У виконавчому апараті обласної ради мають намір створити відділ, який забезпечуватиме взаємодію з територіальними громадами. Про це йдеться у проєкті рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 18.05.2018 №982 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради», відповідно до якого у структурі виконавчого апарату  обласної ради передбачено утворити відділ з питань розвитку громад та територій.  

Як відомо, в обласній раді восьмого скликання нині активно працює Координаційно-консультативна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, метою діяльності якої є сприяння якісним змінам у громадах Рівненщини. Проте у територіальних громадах, особливо ж новостворених, виникає багато питань, відповіді на які мали б допомогти шукати фахівці. Тож метою діяльності відповідного відділу у межах виконавчого апарату обласної ради буде забезпечення постійної ефективної взаємодії з територіальними громадами та місцевими органами виконавчої влади. Повідомляє прессужба Рівненської обласної ради.

Відповідний проєкт рішення депутати розглянуть на пленарному засіданні шостої сесії 19 серпня.

Загалом порядок денний сесії складається з 60 питань. Десять додаткових питань до порядку денного сесії сьогодні включили депутати під час засідання президії обласної ради.

Депутати розглянуть низку питань, рекомендованих на розгляд сесії постійними комісіями обласної ради. Частина з них стосується внесення змін до низки обласних програм. Натомість три питання порядку денного депутати зняли з розгляду. 

Нагадаємо, пленарне засідання шостої сесії обласної ради восьмого скликання відбудеться 19 серпня 2021 року об 11.00.

Схожі статті