+380673870816 +380673870816

В НУВГП завітали гості із Болгарії

Співпраця між університетами різних країн з кожним роком набирає обертів. Відтак до Національного університету водного господарства та природокористування днями завітали студенти та викладачі із Варненського технічного університету, що в Болгарії. 

Національний університет водного господарства та природокористування і Варненський технічний університет співпрацюють вже близько чотирьох років. За цей період відбулося чимало наукових конференцій, в яких брали участь університети-партнери. Окрім того, впродовж 2 років вузи активно обмінюються студентами факультетів менеджменту та екології. Цьогоріч до України на практику завітало 15 студентів разом із викладачами. Впродовж тижня, болгарські спудеї відвідували екскурсії та знайомилися із Україною.

Деніці Станєвій, студентка з Болгарії:

побачили ваші визначні місця, навчальні заклади, природу, людей. Нам все сподобалося. Та найбільше сподобалася ваша гостинність.

Викладач Варненського технічного університету Христо Крачунов розповів про плани на майбутнє в рамках співпраці між двома вишами.

Христо Крачунов, викладач Варненського технічного університету:

ми і надалі плануємо співпрацювати по обміну. Українські студенти матимуть можливість навчатися у нас на бакалаврів, магістрів, докторів, а наші студенти їздитимуть поповнювати свої знання до вас. 

Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних і регіональних зв’язків водного Григорій Сапсай вважає, що для українських студентів найкращий варіант - навчання одночасно у двох вищих навчальних закладах різних країн.

Григорій Сапсай, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних і регіональних зв'язків НУВГП:

найкращий варіант - це 2 дипломи. На майбутнє будемо планувати не виштовхати наше студентство, яке достатньо розумне за кордон, а просто навчати тому передовому, що є у них і поділитися тим передовим, що є у нас. 

Для студентів Національного університету водного господарства та природокористування факультету менеджменту з’явилася ще одна можливість закріпити свої знання в Болгарії у літній школі менеджменту.

Недці Ніколова, викладач Варненського технічного університету:

ця літня школа менеджерів спрямована на навчання лідерів у сфері управління.

Незабутньою стала для українських студентів поїздка до болгарського міста Варна.

Ірина Мендалюк, студентка 3 курсу НУВГП:

було дуже цікаво побачити іншу країну, інший університет. Там зовсім все по-іншому. Інші правила. Мені дуже сподобалася бібліотека та наші пригоди на морі.

В останній день практики в Україні, Григорій Сапсай вручив усім іноземним гостям сертифікати та символічні подарунки

Схожі статті