+380673870816 +380673870816

В НУВГП міський голова Рівного оцінював дипломні проекти менеджерів

Червень, гаряча пора не лише для абітурієнтів, але і для студентів. Вони складають сесії, захищають дипломи. У Національному університеті водного господарства та природокористування магістранти кафедри менеджменту захищали свої дипломні проекти, а оцінював їх - міський голова. Кілька місяців вони досліджували рівненські підприємства та складали проекти з удосконалення їх роботи. Володимир Хомко пообіцяв, що найкращі не лише розгляне, але і візьме на роботу їх авторів. 

Анастасія Косарєва кілька місяців із одногрупницею досліджувала роботу закритого акціонерного підприємства "Агро-ресурс". Підготувала проект та захистила англійською мовою.

Анастасія Косарєва, магістрантка кафедри менеджменту НУВГП:

- свою роботу захищала англійською. Для мене це вже певний рівень. Я думаю, це допоможе мені у майбутньому.

Очолив екзаменаційну комісію міський голова Рівного Володимир Хомко. Він і сам багато років тому закінчив цей виш, деякий час навіть викладав. Проектами студентів був щиро вражений. Розповів, що вони постали перед його очима не як студенти, а як колеги. Декому з них пообіцяв допомогу у працевлаштуванні.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- проекти дуже цікаві. І головне реальні. За основу взяті наші міські підприємства. Дуже цікавий аналіз.

Дипломи магістрів менеджменту цього року захищають близько шестидесяти студентів. Втім, у наступні роки їх може бути менше. Адже Міністр освіти уже висловив позицію щодо скорочення державних місць спеціальності менеджменту у непрофільних вишах. У "воднику" з цього приводу прийшли до консенсусу – адаптувати спеціальність до водного профілю.

Леонід Кожушко, завідувач кафедри менеджменту НУВГП:

- позиція міністерства така, щоб менеджерів випускали профільні вузи. Тому ми думаємо, щоб менеджмент адаптувати до нашої галузі.

Анастасії Косарєвій лише 22. Втім, вона щиро сподівається, що обраний профіль допоможе їй реалізуватися у житті. Хоча пропозицій по працевлаштуванню немає, проте, викладачі у світле майбутнє студентки вірять, адже вона надзвичайно розумна та талановита дівчина.


110616_Diplomu sferadesigner

Схожі статті