+380673870816 +380673870816

В МЕГУ розпочав свою роботу Центр проектного розвитку

В Міжнародному економіко-гуманітарному університеті свою діяльність розпочав Центр проектного розвитку. Цей новоспечений структурний підрозділ об’єднає напрацювання та зусилля професорсько-викладацького складу і студентів університету заради спільної мети – впровадження соціальних, суспільних та наукових проектів в життя. 

Усі ґрунтовні теоретичні знання та наукові напрацювання викладачів та студентів в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті тепер будуть направлені та реалізовані в практичне русло. На базі вишу свою роботу розпочав Центр проектного розвитку. Діяльність новоспеченого структурного підрозділу спрямовуватиметься в першу чергу на соціальну підтримку та динамічний розвиток нашого регіону у різноманітних сферах та галузях. За допомогою креативних ідей, тісних зв’язків з громадськими організаціями та грантової допомоги, центр втілюватиме дієві ідеї в конкретні проекти.

Павло Сергєєв, керівник Центру проектного розвитку:

- Це є пілотний інноваційний центр, адже жоден з вишів Західного регіону немає подібних речей. Діяльність направлена на втілення проектів освітніх, громадських, соціальних, широкого спектру і є в компетенція нашого університету. Складніше уявити, які ми не можемо реалізувати проекти, аніж які ми можемо.

В найближчих планах проектного центру - подальше запровадження юридичної он-лайн консультації в Інтернеті, з метою пояснення нової земельної реформи для мешканців сільської місцевості, які найбільше потребують просвітництва в законодавчих новаціях. Наступним кроком стане створення туристичної мапи Рівненщини.

Петро Рухер, проректор з економіки та соціального розвитку МЕГУ:

- Зараз один із проектів, який у нас опрацьовується – це туристична мапа Рівненщини. Це агросадиби, зелений туризм для того, щоб кожна людина, яка бажає відпочити на природі, мала повну інформацію про те, де це можна зробити, які умови пропонуються, який відпочинок пропонують.

Представники ж обласної влади запевнили, що науково обґрунтованих та дієвих громадських, соціальних та економічних проектів нині в нашому регіоні дуже не вистачає. То ж будь-яку ефективну ініціативу завжди радо підтримають. 

Олександр Осовець, начальник управління інноваційно-інвестиційної політики та розвитку підприємництва Рівненської ОДА:

- Наша зацікавленість в такій ініціативі дуже проста. Не може бути багато реалізованих проектів. У нас є населені пункти, де звикли жити "за старими звичаями". Випросили, то випросили гроші. З іншої сторони, прикро, що є джерела фінансування, які навіть не використовуються. Останній приклад – проект "Агро-інцест", який пропонував фермерам по 200 тисяч гривень для обладнання. Жодної заявки від Рівненської області не було подано.


Активне студентство і досвідченні викладачі та науковці МЕГУ сподіваються, що своїми свіжими, сміливими ідеями зможуть посприяти динамічному розвитку нашого регіону. Активісти надіються на грантову та фінансову підтримку ефективних ініціатив, аби реалізувати свій потенціал та ідеї.

Схожі статті