+380673870816 +380673870816

Університети Рівненщини переходять у режим «без паперів»

Фото пресслужби РОДА

Вищі навчальні заклади Рівненщини почали підключатися до сервісу «Дія.QR». Це означає, що абітурієнтам, які подають документи в приймальну комісію, не доведеться брати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Натомість достатньо користуватися застосунком «Дія».

Такий алгоритм документообігу віднедавна став доступний у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука. І ним можуть скористатися як студенти, так і викладачі, які звертаються у відділ кадрів. Повідомляє пресслужба РОДА.

Це вже другий університет на Рівненщині, який переходить у режим «без паперів» і підключається до сервісу «Дія.QR». За своєю суттю, це спосіб надання копій цифрових документів за статичним QR-кодом за допомогою застосунку «Дія». Він доволі зручний і ефективний. 

«Процес цифровізації відбувається у багатьох галузях, у тому числі в освітній. І важливу роль тут відіграє перехід у режим «paperless», тобто «без паперів». Адже це спрощує і пришвидшує багато процесів, - прокоментувала  заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – На сьогодні в області до сервісу «Дія.QR» підключилося 2 університети – МЕГУ та «Острозька академія». Тож невдовзі і студенти цих вищих навчальних закладів, і викладацький колектив зможуть оцінити, наскільки це вигідно».

Важливо, щоб таку ініціативу втілювали і в інших ВНЗ.

Схожі статті