+380673870816 +380673870816

Украв "Україну" - підмітай вулиці

За крадіжку велосипеда млинівчанин отримав сто годин громадських робіт, які він наразі відпрацьовує в житлово-комунальному підприємстві "Млинівське" та прибирає вулиці райцентру. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    В чергову частину райвідділу надійшла заява 24-річного млинівчанина Сергія, про крадіжку невідомою особою його велосипеда "Україна", який він залишив поблизу магазину, що розташований на території автовокзалу райцентру. Велосипед дільничні інспектори знайшли того ж дня. Вони обійшли навколишні двори, ретельно їх оглядаючи, і біля одного із сараїв побачили схожий на викрадений транспортний засіб. Пізніше встановили і злодія. Ним виявився 56-річний Володимир, житель райцентру, який прийшовши на автостанцію в пошуках випивки побачив "нечійний" велосипед.   Переконавшись, що ніхто не бачить, він взяв його та й "припаркував" біля свого сараю. Володимиру дуже хотілося випити. Тож він заходився шукати "майбутнього володаря" велосипеда, котрий запропонує за "Україну" хоча б сотню гривень. Дільничні інспектори, в полі зору яких вже давно перебував Володимир, "зламали" його плани.   Вони добре знали, що Володимир неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності та за фактом було порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінально кодексу України (Крадіжка). 
    Наразі Млинівський районний суду виніс рішення відносно Володимира про відпрацювання останнім сто годин громадських робіт.

Схожі статті