+380673870816 +380673870816

Українські видавці беруть участь у XІХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку

8 лютого в столиці Білорусі відкрилася XІХ Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок "Книги Білорусі-2012", участь в якій беруть і українці. Про це повідомила прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення.
    Національний стенд України на Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку презентує кращі новітні вітчизняні видання творів української і світової класики, сучасної української літератури, книжки для дітей і юнацтва. Учасники і відвідувачі книжкового форуму також зможуть познайомитися з вітчизняною науково-популярною, довідниковою, енциклопедичною літературою тощо. Це книжки, які торік побачили світ в рамках програми "Українська книга" та книжкові новинки державних і приватних видавництв з різних регіонів України.
    Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок щороку проходить в столиці Білорусі. Українські книговидавці дев’ятий рік поспіль беруть участь в цьому книжковому форумі. Окрім видавців, учасниками Мінської виставки-ярмарку традиційно є представники книжкових фірм і літературних агенцій з різних країн світу. Тут закуповуються авторські права на перевидання творів класиків і сучасних авторів, ведуться переговори про переклад і екранізацію літературних творів, підписуються контракти з письменниками. Лише у 2011 році книжкові новинки на Білоруський форум привезли 615 учасників з 20 країн, а почесними гостями книжкового ярмарку були представники Федеративної Республіки Німеччина. Цього року статус Почесного гостя XІХ Мінської міжнародної книжкової виставки-ярмарку надано Боліваріанській Республіці Венесуела. XІХ Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок триватиме п’ять днів – до 12 лютого.

Схожі статті