+380673870816 +380673870816

Українські та європейські медики змагаються на Рівненщині

В області стартував IV Національний відкритий чемпіонат бригад швидкої медичної допомоги "Рівненські медичні ралі-2012". Ці змагання міжнародні, адже крім бригад "швидких" із різних регіонів України є також учасники з Польщі, Данії і Литви. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Загалом звання кращих виборюватимуть впродовж двох днів 33 команди. На базах санаторіїв "Пролісок" та "Червона калина" Рівненського району організатори моделюють для практиків різні надзвичайні ситуації удень і вночі. Відтак, бригади "швидких" зможуть показати свій професіоналізм, послідовність і чіткість дій, а також злагоджену роботу команд. Це новий досвід для медиків, які мають можливість перейняти позитивну практику колег з інших областей і країн, а в кінцевому результаті виграють люди, життя яких рятуватимуть професіонали. 
    Підвищуватимуть фах упродовж міжнародних медичних ралі і 2 команди з Рівненщини – бригади "швидких" із Рівного та Гощанського району. Оцінюватимуть їх як за вітчизняними, так і за європейськими стандартами, адже напередодні футбольного чемпіонату Україна готується обслуговувати закордонних вболівальників. Загалом організатори підготували 8 практичних конкурсних завдань та одне теоретичне. Їх результати підсумують уже завтра о 18 годині.
    Практичним змаганням передувала дискусія науковців. Зокрема, українські та іноземні фахівці під час науково-практичної конференції обговорили актуальну тему – "Єдина система екстреної медичної допомоги. Створення та перспективи розвитку в Україні".

Схожі статті