+380673870816 +380673870816

Україна та ЄС підписали спільний звіт щодо співпраці в енергетичній галузі

У Брюсселі (Бельгія) Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко та Єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Оттінгер підписали Шостий спільний звіт про виконання Меморандуму між Україною та ЄС про порозуміння щодо співробітництва в енергетичній галузі протягом 2011 року. Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
    Коментуючи підписання документу Юрій Бойко зазначив, що Україна вперше підписує цей звіт як країна – член Енергетичного співтовариства. У рамках візиту української делегації до Брюсселю відбулася експертна зустріч Україна-ЄС з питань співпраці в енергетичній сфері. Під час зустрічі було проведено презентацію ролі України на енергетичному ринку Європи та обговорено питання фінансування модернізації української ГТС. Також обговорювались цілі оновленої енергетичної стратегії України і європейська підтримка підвищення ядерної безпеки українських АЕС.
    Юрій Бойко також провів зустріч з Членом ЄК з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле. Сторони обговорили шляхи зміцнення енергетичної безпеки Європи та плани України в енергетичному секторі в контексті майбутньої асоціації з Європейським Союзом.

Схожі статті